Načítám akce

Uplynulé akce

akce Search and Views Navigation

Září 2019

Říkadla a křikadla v Roztokách

14. 9. 2019 @ 14:00 - 14:30

Letos jsem konečně našla klid, abych zas začala hrát písničky pro děti! Můžete je slyšet třeba na Slavnostech levého a pravého břehu v Roztokách u Prahy. Já se těším, bude to pěkná akce pro celou rodinu!

Zobrazit více »

Praha: S noblesou první republiky

19. 9. 2019 @ 16:30

Velmi oblíbený kurz prvorepublikové kuchyně si můžete užít i v září. V Gourmet Academy nás vždycky společně vaří 8, spoustu toho probereme, sníme, vypijeme a vždycky se dost nasmějeme. Podrobnosti včetně menu najdete pod odkazem níže - na webu Gourmet Academy.    

Zobrazit více »

Listopad 2019

Praha: Luxusní jedlé dárky pro přátele

22. 11. 2019 @ 16:30

Nebaví vás rozdávat dárky, kteří si vaši milí někam postaví a nechají je zapadat prachem? Přijďte se mnou vytvořit kolekci jedlých dárků, které si po kursu odnesete domů. Na začátku kurzu se zahřejete pravou hutnou slovenskou kapustnicou s houbami, uzeným a švestkami, a pak už budete vyrábět sůloví (tedy slané „cukroví“), kořeněnou pomerančovou marmeládu a čokoládové lanýže s whisky... Podrobnosti najdete na webu Gourmet Academy.  

Zobrazit více »

Leden 2020

Gourmet Academy: Kachní lahůdky

15. 1. 2020 @ 16:30 - 20:30
Praha

Kdepak, leden ještě není ten správný čas na povánoční hubnutí! Než začne půst, je potřeba tělo zásobovat energií, aby vydrželo kruté mrazy! A co jiného vám pomůže, než kachní lahůdky? Přijďte na můj kachní kurs do Gourmet Academy, detaily najdete zde na jejich webu!

Zobrazit více »

Duben 2020

Gourmet Academy: Kachní lahůdky

9. 4. 2020 @ 16:30 - 20:30
Praha

Možná na Zelený čtvrtek jíte jen naklíčený hrách, tak jak kázala tradice našich předků, ale upřímně řečeno - jaro je tady, velké radostné svátky přímo před námi, tak co se naučit pár úžasnýho dobrot vhodných na slavnostní stůl? Pro velký úspěch opakujeme kurs bleskových kachních specialit, který jsme si minule moc užili! Přijďte se připravit na svátky a radovat se, že se zase vrací slunce. Detaily zde.  

Zobrazit více »

Květen 2020

Gourmet Academy: Jarní byliny

21. 5. 2020 @ 16:30 - 20:30
Praha

Květen je skvělá doba na bylinkové vaření! V té době snad ani nemá smysl kupovat zeleninu - tolik divoké zeleně plné chuti a vitamínů v té době najdete na zahrádce a v přírodě, aniž by ji někdo musel sít, zalévat, hnojit a všemožně ošetřovat... Přijďte se inspirovat na můj bylinkový kurz, detaily najdete zde. Kořenový krém s šalvějí a bršlicí Levandulové kuřecí kousky Chřestové koláčky s jarními bylinkami Citrusový salát s meduňkou a popencem Hugo - skvělý bezový koktejl

Zobrazit více »

Září 2020

Gourmet Academy – Kachní hody s Karolínou

9. 9. 2020 @ 16:30 - 20:30

Na jaře to nějak nedopadlo... 😀 Takže se uvidíme v září! Přijďte si společně zavařit, zasmát se, pokecat a připravit si nové recepty na podzimní kachní sezónu. Čekají vás tyto lahůdky: Jemná kachní paštika s pomerančem Kořenový krém se šalvějovým chipsem Kachní prsa s brusinkami a portským Košíčky s čokoládou a chilli

Zobrazit více »

Gourmet Academy – Byliny v kuchyni

10. 9. 2020 @ 16:30 - 20:30

Bylinková kuchyně může vypadat jako typicky jarní téma (však jsme se také letos na jaře něco nachodili v přírodě!), ale to vůbec neznamená, že v září se musíme bylinkové pestrosti vzdát. Přijďte si užít společnou přípravu menu, které voní bylinami pozdního léta! V Gourmet Academy je vždycky velká legrace a tak se už teď nemůžu dočkat, zvlášť po nucené jarní pauze... Menu: Kořenový krém s šalvějí a sedmikráskami Levandulové kuřecí kousky s měsíčkem Paprikové koláčky s aromatickými bylinkami Citrusový salát s meduňkou a lichořeřišnicí Hugo - skvělý bezový koktejl

Zobrazit více »

Listopad 2020

Gourmet Academy: S noblesou první republiky

23. 11. 2020 @ 16:30 - 20:30
Praha

Moje "první republika" se opakuje už poněkolikáté, protože co je dobré, to se nepřejí! Platí to dokonce i o dokonalých buchtičkách s krémem, které si vždycky připravíme na závěr kurzu - a kupodivu je nakonec sníme, ačkoliv pět minut předem přísaháme, že už se jídla nemůžeme ani dotknout! 😀 Už se těším! Menu: Uzená česnečka s celestýnskými nudlemi Jemné telecí s hříbky Buchtičky s pravým vanilkovým krémem Citrusový salát s rumem a ořechy

Zobrazit více »

Leden 2021

Kachní hody s Karolínou

Leden 14 @ 16:30 - 20:30

Kachna patří k zimě! A dá-li Bůh a korona, budeme se moci v lednu zahřát mými nejoblíbenějšími kachními recepty. Všechny podrobnosti najdete na mé stránce v Gourmet Academy.  

Zobrazit více »
+ Export Events