O mně

Vítejte, přátelé! To je fajn, že jste si našli cestu na můj blog. Pojímám to tady trošku jako volnou disciplínu. Někdy mám děsně psavé období, a jindy to tu nechávám ležet ladem, protože se věnuju jiným zábavám.

Někdy mi vrtá hlavou, jestli má smysl aby můj blog visel online, i když na něj zrovna nic nedávám. Ale zas vím, že sem spousta z vás občas zabrousí, třeba aby si osvěžila kolik dávám mouky do išeláků, takže proč ne! Vždycky tu budou snadno dohledatelné mé oblíbené recepty, hromádka fejetonů, odkazy na písničky, zkrátka taková pestrá fúze toho, co dělám.

Recepty už moc nepíšu. Napsala jsem jich několik stovek, a ke konci už jsem si trochu připadala jako stroj. Vařím denně a strašně ráda – ale už jen pro rodinu a kamarády… Tak se nezlobte! 😀 Co nenajdete tady na blogu a pamatujete si z mých pořadů, většinou visí na Prima Fresh (a samozřejmě u mě v kuchařkách).

V poslední době trávím nejvíc pracovního času v Nutriční poradně pro gurmánky. Přinesla mi velkou radost z práce „z očí do očí“, ale taky děsnou zodpovědnost, která mě nutí furt se učit… (což je taky dost fajn, v tomhle požehnaném věku!) A jinak hodně píšu, nejvíc do Ženy a život, kde si můžete už tři roky v každém čísle přečíst můj fejeton – a pak velké články o všem, co mě zajímá. Je to svobodná práce, za kterou jsem fakt ráda. Tam najdete moje články mnohem častěji, než tady na blogísku, no… 😀

Mějte se krásně! Vaše Karolina Ponocná Kamberská