Chcete něco společně upéct?

Nutriční a kulinární poradna:

Spoustu let jsem žila vařením, pečením a celou tou atmosférou kolem kuchyně a stolu. A pak jsem si začala všímat, že jídlo je někdy radost, někdy problém – a hodně často oboje dohromady… Začala jsem kromě vaření i studovat, jak jíst a přitom se cítit dobře ve své kůži. Trvalo to pár let, a vznikla z toho Nutriční poradna pro gurmánky. Právě té teď věnuju asi nejvíc času, a nějak mám čím dál větší pocit, že to celé dává smysl. Mrkněte se tady na mou webovku. Třeba by vás to zajímalo.

V roce 2024 jsem navázala spolupráci se svým oblíbeným fitkem – Contours. Jeho členky mají v mé poradně slevu 10%. Jsem za to ráda, protože mi koncept fitka jen pro holky přijde jako dost chytrá věc! A jak známo, i duše potřebuje svaly…

 

Gastronomie:

Baví mě vystupovat na food festivalech a slavnostech. Už jsem uvařila spoustu jídel na mnoha akcích, od těch monstrózních jako je série Fresh Festivalů nebo pražský Apetit Piknik, až po ty malé a o to útulnější, jako byl třeba Rybí festival v Dobříši.

Můžu vám i připravit menu na vaši kulturní akci, teambuilding nebo oslavu, podle jejího zaměření. Učím také ve školách vaření.

 

Muzika:

Pár let jsem si myslela, že muzika je pro mě už minulost, a maximálně jsem někde na festiválku zahrála Říkadla a křikadla pro děti.

Ale i po deseti letech od posledního „dospělého“ koncertu mě každou chvíli někdo oslovuje, že má rád moje písničky a jestli bych mu nezahrála, a mně už se i trochu začalo stýskat. Takže se zas občas objevuji na akcích. Spíš soukromých, na křtu nějaké knížky, vernisáži… Pokud vás tedy něco takového láká, napište, třeba to klapne.

…..

Pokud máte zájem o spolupráci, kontaktujte mě prosím na tomto mailu: Karolina Ponocná Kamberská, karolina.kamberska@gmail.com