Views Navigation

Navigace pro zobrazení Akce

Dnes

Stará škola Křižany

Neděle u skvělé rodiny, která zachránila malebnou historickou školu a zahradu, geniálním způsobem obé rekonstruuje a pořádá tu všemožné festiválky, koncerty a přednášky. Boží místo: mrkněte na jejich instagram. Já se na chvíli proměním v pani učitelku a řeknu vám (v historické školní třídě) pár triků ohledně jídla a gurmánství - a můj muž (Circus Ponorka) vám zahraje nálož svých hitů, které svět neviděl. Samozřejmě třeba Joyride joyride. Při té hodlám zneužít nepřítomnosti Emily Burns a zazpívat její part! :-)

Já a nejmilejší Circus Ponorka v Písku

Písek

Na terase Divadla pod čarou budete mít celkem unikátní příležitost poslechnout si společný koncert mě a mého muže Honzy (obvykle se snažím se mu na pódium nemotat, protože Circus Ponorka si bohatě stačí sám!). Zazpívám s ním pár jeho i mých písniček, včetně hitu Joyride Joyride.

Říkadla a křikadla na Jimramově

Na sympatickém festivalu Otevřeno Jimramov jsem naposled hrála před 16 lety, se ségrou jako Sestry Steinovy. Tak mám radost, že si mě letos pozvali s dětským pořadem Říkadla a křikadla.  Budu hrát ve 13.00, tak doražte i s mrňaty!

Triky štíhlých gurmánek v Litomyšli

V říjnu se chystám do krásné Litomyšli, tak jestli vás zajímají Triky štíhlých gurmánek, přijďte. Potkáme se ve velkém sále Základní školy Litomyšl v 16.30, těším se!