Načítám akce

Nadcházející akce

akce Search and Views Navigation

Leden 2021

Kachní hody s Karolínou

14. 1. 2021 @ 16:30 - 20:30

Kachna patří k zimě! A dá-li Bůh a korona, budeme se moci v lednu zahřát mými nejoblíbenějšími kachními recepty. Všechny podrobnosti najdete na mé stránce v Gourmet Academy.  

Zobrazit více »

Únor 2021

Byliny v kuchyni

17. 2. 2021 @ 16:30 - 20:30

Bylinky v únoru? Jsme snad v pohádce o 12 měsíčcích? Pravdou je, že můj bylinkový kurs v Gourmet Academy zasáhly hned dvě karantény, jak ta jarní, tak ta podzimní - a třetí termín nám vyšel na dobu, kdy čerstvé bylinky v přírodě najde jen opravdový mazák. A to jen tehdy, když bude příroda tomuto úmyslu nakloněna, a nezakryje kraj sněhem a ledem... Každopádně - mazák jsem, a přírodu zkusím ukecat. Úplně přesně původní recepty nedodržíme (kvetoucí lichořeřišnici neseženu), ale třeba sedmikrásky u nás často kvetou i v lednu. Něco ubereme, něco přidáme! Nebojme se vlka nic a pojďme odhalit, co nám příroda může nabídnout i v takhle nehostinném měsíci... Všechny podrobnosti najdete na mé stránce v Gourmet Academy.  

Zobrazit více »

Březen 2021

Jarní očista podle prababiček

29. 3. 2021 @ 16:30 - 20:30

Březen zdálky vypadá jako doba, kdy se příroda probouzí a nabízí nám své dary. Každý, kdo někdy něco pěstoval, ale ví jak je to naivní. Než budeme schopni sklízet něco víc než bylinky, bude to trvat ještě pěkných pár týdnů - ale přesto po zimě potřebujeme posílit tělo i ducha dobrým jídlem, ve kterém je dost vitaminů, minerálů i enzymů. Vybrala jsem pár půvabných receptů, kterými tento rozpor řešily naše prababičky. Podrobnosti najdete na mé stránce v Gourmet Academy.

Zobrazit více »

Květen 2021

S noblesou první republiky

10. 5. 2021 @ 16:30 - 20:30

Kurz S noblesou první republiky je v Gourmet Academy mou klasikou - vedla jsem ho mockrát a pořád má úspěch. A já se na něj vždycky těším a dva dny předem nejím! 😀 Takže prozkoumejte menu a všechny další podrobnosti tady, a těšte se spolu se mnou na květen!

Zobrazit více »
+ Export Events