Views Navigation

Navigace pro zobrazení Akce

Dnes

S noblesou první republiky

Tradiční, oblíbený a vždycky zábavný kurs prvorepublikové kuchyně... Nesmí chybět ani na jaře 2022! Podrobnosti najdete na stránkách Gourmet Academy: https://www.gourmetacademy.cz/s-noblesou-prvni-republiky/  

Svitaverna

Přijďte se mrknout na food festival ve Svitavách, kde budu od 18.00 vařit lehké letní menu. Všechny informace najdete tady. A já se moc těšim!

S noblesou první republiky

A znovu můj nejoblíbenější kurs v "gourmetce" - přijďte si užít společné vaření jídel, které v sobě mají poklidného ducha první republiky. Inspirace převážně mojí babičkou, jejíž teta byla farní kuchařka ve Staré Boleslavi! Celé menu a všechny detaily najdete tady na webu Gourmet Academy.

Gourmet Academy – Kachní hody

Praha

https://www.gourmetacademy.cz/kachni-hody-karolina-kamberska/ Čím jiným si udělat radost před sychravým podzimem, než naučit se pár kachních specialit?  

Říkadla a křikadla opět v Roztokách!

Roztoky u Prahy

Jako již tradičně, můžete si přijít zatancovat na moje dětsko-dospělácké písničky na moc příjemný festival v Roztokách u Prahy. Koukněte tady: http://www.slavnostibrehu.cz/

Říkadla a křikadla v Děčíně

V mém rodném městě - jojo, hraju své dětsko/dospělé písně na předvolebním minifestivalu, a to proto, že polovinu lidí na kandidátce znám a mám ráda. :-) Na soutoku Ploučnice a Labe, v 17.00.  

Říkadla a křikadla v Hradci Králové

Přijďte si poslechnout křikadla na komunitní zahradu Střelák, bude tam ekologický dětský den, takže krásná a smysluplná akce! Hrát budu v 18.00. Těším se! K.

Triky štíhlých gurmánek na Dni zdraví se STOBem

Praha

Moje přednáška bude jen jednou součástí skvěle nabitého Dne zdraví, takže co dodávat, mrkněte radši na tenhle odkaz: https://www.stob.cz/cs/den-zdravi Začínám v 15.20, ale určitě se vyplatí přijít mnohem dřív. :-) Já se těším! K.

Stará škola Křižany

Neděle u skvělé rodiny, která zachránila malebnou historickou školu a zahradu, geniálním způsobem obé rekonstruuje a pořádá tu všemožné festiválky, koncerty a přednášky. Boží místo: mrkněte na jejich instagram. Já se na chvíli proměním v pani učitelku a řeknu vám (v historické školní třídě) pár triků ohledně jídla a gurmánství - a můj muž (Circus Ponorka) vám zahraje nálož svých hitů, které svět neviděl. Samozřejmě třeba Joyride joyride. Při té hodlám zneužít nepřítomnosti Emily Burns a zazpívat její part! :-)