Načítám akce

Uplynulé akce

akce Search and Views Navigation

Leden 2020

Gourmet Academy: Kachní lahůdky

15. 1. 2020 @ 16:30 - 20:30
Praha

Kdepak, leden ještě není ten správný čas na povánoční hubnutí! Než začne půst, je potřeba tělo zásobovat energií, aby vydrželo kruté mrazy! A co jiného vám pomůže, než kachní lahůdky? Přijďte na můj kachní kurs do Gourmet Academy, detaily najdete zde na jejich webu!

Zobrazit více »

Duben 2020

Gourmet Academy: Kachní lahůdky

9. 4. 2020 @ 16:30 - 20:30
Praha

Možná na Zelený čtvrtek jíte jen naklíčený hrách, tak jak kázala tradice našich předků, ale upřímně řečeno - jaro je tady, velké radostné svátky přímo před námi, tak co se naučit pár úžasnýho dobrot vhodných na slavnostní stůl? Pro velký úspěch opakujeme kurs bleskových kachních specialit, který jsme si minule moc užili! Přijďte se připravit na svátky a radovat se, že se zase vrací slunce. Detaily zde.  

Zobrazit více »

Květen 2020

Gourmet Academy: Jarní byliny

21. 5. 2020 @ 16:30 - 20:30
Praha

Květen je skvělá doba na bylinkové vaření! V té době snad ani nemá smysl kupovat zeleninu - tolik divoké zeleně plné chuti a vitamínů v té době najdete na zahrádce a v přírodě, aniž by ji někdo musel sít, zalévat, hnojit a všemožně ošetřovat... Přijďte se inspirovat na můj bylinkový kurz, detaily najdete zde. Kořenový krém s šalvějí a bršlicí Levandulové kuřecí kousky Chřestové koláčky s jarními bylinkami Citrusový salát s meduňkou a popencem Hugo - skvělý bezový koktejl

Zobrazit více »

Září 2020

Gourmet Academy – Kachní hody s Karolínou

9. 9. 2020 @ 16:30 - 20:30

Na jaře to nějak nedopadlo... 😀 Takže se uvidíme v září! Přijďte si společně zavařit, zasmát se, pokecat a připravit si nové recepty na podzimní kachní sezónu. Čekají vás tyto lahůdky: Jemná kachní paštika s pomerančem Kořenový krém se šalvějovým chipsem Kachní prsa s brusinkami a portským Košíčky s čokoládou a chilli

Zobrazit více »

Gourmet Academy – Byliny v kuchyni

10. 9. 2020 @ 16:30 - 20:30

Bylinková kuchyně může vypadat jako typicky jarní téma (však jsme se také letos na jaře něco nachodili v přírodě!), ale to vůbec neznamená, že v září se musíme bylinkové pestrosti vzdát. Přijďte si užít společnou přípravu menu, které voní bylinami pozdního léta! V Gourmet Academy je vždycky velká legrace a tak se už teď nemůžu dočkat, zvlášť po nucené jarní pauze... Menu: Kořenový krém s šalvějí a sedmikráskami Levandulové kuřecí kousky s měsíčkem Paprikové koláčky s aromatickými bylinkami Citrusový salát s meduňkou a lichořeřišnicí Hugo - skvělý bezový koktejl

Zobrazit více »

Listopad 2020

Gourmet Academy: S noblesou první republiky

23. 11. 2020 @ 16:30 - 20:30
Praha

Moje "první republika" se opakuje už poněkolikáté, protože co je dobré, to se nepřejí! Platí to dokonce i o dokonalých buchtičkách s krémem, které si vždycky připravíme na závěr kurzu - a kupodivu je nakonec sníme, ačkoliv pět minut předem přísaháme, že už se jídla nemůžeme ani dotknout! 😀 Už se těším! Menu: Uzená česnečka s celestýnskými nudlemi Jemné telecí s hříbky Buchtičky s pravým vanilkovým krémem Citrusový salát s rumem a ořechy

Zobrazit více »

Březen 2021

Jarní očista podle prababiček

29. 3. 2021 @ 16:30 - 20:30

Březen zdálky vypadá jako doba, kdy se příroda probouzí a nabízí nám své dary. Každý, kdo někdy něco pěstoval, ale ví jak je to naivní. Než budeme schopni sklízet něco víc než bylinky, bude to trvat ještě pěkných pár týdnů - ale přesto po zimě potřebujeme posílit tělo i ducha dobrým jídlem, ve kterém je dost vitaminů, minerálů i enzymů. Vybrala jsem pár půvabných receptů, kterými tento rozpor řešily naše prababičky. Podrobnosti najdete na mé stránce v Gourmet Academy.

Zobrazit více »

Srpen 2021

Byliny v kuchyni

30. 8. 2021 @ 16:30 - 20:30

Tentokrát to určitě klapne! 😀 No, nic jsem neřekla, abych to nezakřikla - můj bylinkový kurz v Gourmet Academy měnil za korony datum už třikrát... 😀 Podle toho se i měnila skladba bylinek používaných v receptech - vždycky jsem je doplňovala podle ročního období. Teď už to nedělám, a v srpnu si poradíme kreativně podle situace - využijeme to, co nám letošní vrtošivá příroda nabídne! Něco ubereme, něco přidáme.  Všechny podrobnosti najdete na mé stránce v Gourmet Academy.  

Zobrazit více »

Září 2021

Kachní hody s Karolínou

22. 9. 2021 @ 16:30

Kachna patří k podzimu! Takže si snad konečně po roce spánku budeme moci společně uvařit pár kachních lahůdek. Všechny podrobnosti najdete na mé stránce v Gourmet Academy.  

Zobrazit více »

Říjen 2021

S noblesou první republiky

25. 10. 2021 @ 16:30

Kurz S noblesou první republiky je v Gourmet Academy mou klasikou - vedla jsem ho mockrát a pořád má úspěch. A já se na něj vždycky těším a dva dny předem nejím! 😀 Takže prozkoumejte menu a všechny další podrobnosti tady, a těšte se spolu se mnou na říjen!

Zobrazit více »
+ Export Events